+380 97 705 09 29+380 63 521 27 20

+380 97 705 09 29+380 63 521 27 20

МОДУЛЬНІ БУДІВЛІ

ОФІСИВАГОНЧИКИПОСТИ ОХОРОНИСАНВУЗЛИ

Виробляємо модульні будівлі під різні потреби

Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Укомплектуємо санвузлом, кондиціонером, обігрівачем та іншими предметами побуту та елементами комфорту 

Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Illustration


Докладніше про наш продукт

Варіанти застосування:

● адміністративні та офісні будівлі;● побутові приміщення, роздягальні, приміщення для сушіння спецодягу;● мобільні офіси, прорабські, міні-офіси для нарад;● мобільні КПП, будиночки для охорони, прохідні, операторні;● їдальні, кухні;● мобільні санвузли (душ, туалет), пральні;● майстерні, склади та ін.

Переваги:

● в основі міцний сталевий каркас;● легко витримують багаторазові переміщення;● зберігається ліквідність після тривалого використання;● можливість виготовлення нестандартних варіантів.

Illustration
Illustration

Типові характеристики:

Каркас
● сталевий зварний, оброблений антикорозійним ґрунтом.

Варіанти внутрішнього оздоблення
● плита OSB;
● вагонка ПВХ;
● ЛДСП;
● вагонка МДФ;
● дерев'яна вагонка;
● гіпсокартон;
● ваш варіант.

Варіанти зовнішнього оздоблення
● профнастил;
● сайдинг;
● дерево;
● інщі.

Теплоізоляція● мінеральна вата, закрита паро- та гідрозахисними мембранами (стіни та стеля)● екструдований пінополістірол (підлога)

Вікна, двері, електрика● до складу входять.

Монтаж

На відміу від класичного будівництва модульні будівлі не будуються на місці майбутньного розташування. Вони на нього привозяться в максимальному ступені готовності. Основні процеси зведення проходять в форматі не будівництва, а виробництва. Фінальною стадією є монтажні роботи по встановленню модулів будівлі на місці її майбутнього розташування. Сборка будинків на ділянці займає в середньому 1-3 дні. 

Відео-огляд модульного офісу

На цьому відео представлена одна з модульних будівель нашого виробництва. Габарити будівлі 10х10 метрів. Всередині одне приміщення формату опенспейс та два кабінети меньшого розміру. Окрема частина виділена під складскі приміщення.

Відео-огляд Побутового модулю

Оглядаємо на відео побутовий модуль великого розміру.

Відео-огляд модульної будівлі

В відео процес монтажу та огляд модульної будівлі, яку ми спроектували та встангвили на сонячній електростанції. Будівля має 2 поверхи та оглядовий майданчик.В одному з приміщень облаштовано санвузол з автономною системою водопостачання.

Відео-оглядБудиночок для охоронця

На відео будиночок для охоронця розміром 2,5х3,5 м.Показаний процесс встановлення, будиночок зовні та всередині.

Відео-огляд модульної будівлі

На відео процес монтажу модульної будівлі, який ускладнений погодними умовами.Будівля має оглядовий майданчик над дахом та санвузол, окрім основного приміщення, всередині.

Відео-огляд Пральні

На відео пральня, яку ми спроектували та виготовили на замовлення. Приміщення має габарити 6,2х2,5 м, та попри свої незначні розміри вміщує 4 функціональні зони. Детальніше дивіться в відео.

Відео-огляд Операторної з санвузлом

На відео операторна розміром 2,2х3,5 м.Модуль обладнано санвузлом.

Базові модулі

Нижче наведені ходові розміри побутових модулів з базовими характеристиками. Ви можете обрати один з цих варіантів, або заказати свій.Ми виробляємо побутівки та модульні будівлі різних розмірів, планувань, дизайну та інших параметрів. Все залежить від Вашого замовлення. 

Heading photo

Побутовий модуль 2,4х4 м

127 800 грн.


Heading photo

Побутовий модуль 2,4х6 м

167 900 грн.


Heading photo

Побутовий модуль 2,4х9 м

231 700 грн.


Heading photo

Побутовий модуль 2,4х12 м

299 700 грн.


Heading photo

Побутовий модуль 3х4 м

139 900 грн.


Heading photo

Побутовий модуль 3х6 м

184 400 грн.


Heading photo

Побутовий модуль 3х9 м

254 700 грн.


Heading photo

Побутовий модуль 3х12 м

324 200 грн.


 • У вартість входить

  ● теплоізоляція стін та стелі - мінеральна вата для утеплення каркасних стін (має високі показники пружності, добре тримає форму та не осідає в стіні з часом);● мінеральна вата вкрита паро- та гідрозахисними мембранами.● теплоізоляція підлоги - екструдований пінополістирол високої щільності - не впитує вологу, має високу морозостійкість і відмінну біологічну стійкість, строк його експлуатації - від 50 років;● оздоблення стін зовні та даху - профнастил товщ. 0,45 мм;● стіни та стеля всередині - плита OSB-3 товщ. 10мм;● на підлозі – лінолеум зносостійкий;● двері вхідні - сталеві, утеплені, із замком;● вікна – металопластикові, однокамерний склопакет, москітні сітки;● каркас несучий - сталевий;● світильники з лед-лампами, розетки накладні з заземленням, вимикачі накладні, електрощит, ввідна силова розетка в комплекті з вилкою;● електропроводка - кабель негорючий ВВГнгд в самозагасаючому гофрорукаві;● всі конструкційні пиломатеріали оброблені вогнебіозахистом від гниття та комах;● висота від підлоги до стелі - 2,3 м.

Фото приклади

Модульні будвлі та санвузли

Нижче представлені приклади планувань адміністративно-побутових та офісних приміщень, санвузлів.Ви можете обрати один з цих варіантів, або заказати свій.Ми виробляємо модульні будівлі різних розмірів, планувань, дизайну та інших параметрів. Все залежить від Вашого замовлення. 

Модульні будівлі

Від 12000 грн. за кв.м.

Фото приклади

Модульні санвузли

Ціна розраховується по запиту

Фото та відео приклади

Транспортування

Транспортування модулів відбувається за допомогою різноманітного грузового транспорту. Це може бути трал для перевезення негабаритного грузу, тягач з напівпречіпом або автомобіль з краном-маніпулятором.На відео показан процес транспортування та встановлення одного побутового модуля, який ще й був ускладнений погодними умовами, які ми успішно подолали.

Як ми працюємо:

 • Заявка

  Лишіть заявку в формі на сайті та ми зв'яжемося з Вами. Або зателефонуйте самостійно.

 • Обмін даними

  Ми розповімо що і як ми робимо, зорієнтуємо по вартості. Спитаємо у Вас інформацію, яка потрібна для розрахунку вартості будинку, порадимо ті чи інші параметри, які на наш погляд будуть доцільними в Вашому випадку.

 • Розрахунок вартості

  Після отримання даних ми робимо розрахунок вартості будинку. Обговорюємо з Вами результат, вносимо корективи, якщо у Вас з'являться такі побажання.

 • Договір та початок роботи

  Коли всі деталі узгоджені, ми підписуємо договір та запускаємо будинок у виробництво. Під час робіт Ви можете навідуватися до нас і отримувати насолоду в передчутті готовності вашого будинку.

 • Привозимо приміщення, віддаємо ключі

  Цей день зазвичай наповнений приємними емоціями: ми раді презентувати свою роботу, а нашим клієнтам приємно отримувати новесенький будиночок, адже плани по його експлуатації вже складені.

Замовити розрахунок вартості

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом, щоб узгодити деталі та скласти найкращу ціну!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Зв'яжіться з нами

Не соромтеся звертатися до нас для будь-яких запитів.

Ви можете замовити зворотний дзвінок, заповнивши форму. Також Ви можете зателефонувати нам та отримати консультацію. За попереднім записом ми також приймаємо в нашому офісі або можемо влаштувати екскурсію на виробництво, де покажемо, які матеріали ми використовуємо, та розкриємо наше секретне ноу-хау, чому підлога в наших будинках не скрипить!

Адреса

Україна, м. Одеса, вул. Стовпова 28/3, оф. 326

Приймаємо заявки

Час: 9:00 AM - 8:00 PM

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Відгуки